נטפליקס ולחיים

תשדרגו את הבינג' הבא (שכולנו יודעים שמגיע) עם כוס יין מותאמת לסדרה!

נתחיל בשאלה חשובה: אילו יינות הם המתאימים ביותר לאותם ימים (ולילות) עצלים שתבלו בבית?
הגיע הזמן לנסות זיווג חדש: יין ותכניות טלוויזיה!

אנו מודים שהקשר בין צפייה בטלוויזיה לבין טעימת יין הוא מיקרי בלבד. טעימת יין טובה דורשת ריכוז וקצת התבוננות פנימית – אף אחת מהפעולות האלה אינה שם נרדף לבהייה בנטפליקס.
אבל אנחנו אנושיים, אז בואו ננסה בכל זאת…

 

Dorne

משחקי הכס

יין: טמפרניו

מדוע זה מתאים: אפשר להרחיב על העולם של משחקי הכס ועל אופי היינות שהם בטח שתו, אבל היין המדובר ביותר על ידי טיריון וחבריו לשתייה הוא מאזור הדורן. בהיותו אזור מדברי וצחיח אנחנו מנחשים שהוא מייצר טמפרניו מדהים.

אנקדוטה נחמדה: מצאו יין בוגר שתוכלו לאוורר ולהתבונן בו כשהוא משתנה במהלך הערב. בסופו של דבר, היין לא יהיה דומה למה שהיה כשרק נפתח, בדומה לסדרה עצמה (אבל אני מקווה שעדיין תאהבו אותו הרבה יותר מסיום הסדרה).

המלצתינו:
טמפרניו מריוחה, ספרד. היקב קיים כבר 125 שנה ומנוהל כיום על ידי הדור החמישי של משפחת מנזנוס! – הם כנראה עושים משהו נכון :)
טמפרניו מריברה דל דוארו, ספרד יין עם ניחוחות של דובדבן עם טמעים של שוקולד מריר.

 

נטפליקס ויין

האנטומיה של גריי

יין: רוזה בסגנון פרובנס

מדוע זה מתאים: סלחו לי אם זה נשמע סטריאוטיפי, אבל במהלך 15 העונות מאז ששודרה האנטומיה של גריי לראשונה, אני מוכנה להתערב שכ -14 מיליארד בקבוקי רוזה נצרכו על ידי מעריצי התוכנית בלבד (הכל מגובה על ידי חישובים מדויקים להפליא!). התוכנית הזו זועקת "רוזה, בבקשה!".

המלצתינו: 
רוזה של יקב סרור מושלם לתוכנית הזאת, הטרואר של הכרם בדרום רמת הגולן יוצר יין אלגנטי, נעים וקליל עם מאפיינים צרפתיים - הליווי האולטימטיבי לצופה בדרמה המתרחשת בבית החולים. 

 

 

נטפליקס ויין

המשרד

יין: שבלי

מדוע זה עובד: מייקל סקוט תמיד הדגיש את היותו אנין טעם ביין, אבל הוא גם איש עממי. ובכן, איזה יין הוא אנין ונחשב אך גם מוכר לכל (כמעט) אם לא שבלי? 

המלצתינו: 
שבלי של רוברט ניקול הוא היין שמייקל סקוט מדבר עליו! אנחנו מנחשים שאנשי הצוות בדנדר-מפלין הורידו מכמה כוסות כאלו אחרי יום העבודה שלהם. יין שהולך טוב עם תלונות על הבוס שלך…

 

 

נטפליקס ויין

המקום הטוב

יין: סנגריה

למה זה עובד: הקאסט בעל המוסר המפוקפק של "המקום הטוב" אוהב הקוקטיילים. אז למה לא להתמכר לקנקן של כיף עם אחוזי אלכוהול נמוכים שקוראים לו סנגריה?
כשיש צוות שחקנים שמפוצל ממש בין גן עדן לגיהינום, נרצה ללגום ממשהו שיש בו מעט משניהם. סנגריה היא אופציה נהדרת בין היתר בגלל שאפשר להכין אותה עם כל יין, גם כזה שהוא פשוט יחסית. בנוסף, זה "Really forking good!".

המלצתינו:
מוזמנים להיעזר במתכון נפלא לסנגריה שהעלנו לבלוג!

Devine חנות יין תל אביב מאחלת לכם צפייה נעימה ולחיים!

30 ש״ח מתנה

נרשמים לניוזלטר* ומקבלים 30 ש"ח מתנה לרכישה בחנות.
הרשמו לניוזלטר שלנו כדי לשמוע ראשונים על המבצעים ואירועי הטעימות הכי חמים.

*לנרשמים חדשים בלבד